У Тимошенко не хочуть, щоб її лікували в будь-якій лікарні

Дата публікації
Перегляди
1033
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Тимошенко не хочуть, щоб її лікували в будь-якій лікарні

Тимошенко хоче на стаціонар спеціалізованої клініки / Фото: AFP

Власенко вважає, що клініку для лікування екс-прем'єра повинні визначати німецькі лікарі.

Захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко, депутат Верховної ради Сергій Власенко заявляє, що лікування екс-прем'єр повинна пройти в клініці, яку визначать німецькі лікарі, які поставили їй діагноз.

"Ключовим питанням є наступне: оскільки рекомендації з лікування давали німецькі лікарі, то німецькі лікарі і повинні визначити ту клініку, яка буде забезпечувати виконання їх рекомендацій", - сказав Власенко.

"Звичайно, можна помістити Тимошенко в якусь лікарню, яка просто не буде відповідати можливості її лікувати", - додав він.

"Це повинен бути стаціонар спеціалізованої медичної клініки", - підкреслив захисник, зазначивши, що таку клініку повинні перевірити німецькі лікарі.

"Якщо ці вимоги будуть дотримані, то ми, звичайно, будемо раді, що нарешті, після 17-и днів буде виконано припис ЄСПЛ", - сказав захисник.

При цьому Власенко підкреслив, що захист Тимошенко не дасть згоди на те, щоб її для початку перевели з колонії в будь медустанову, з тим, щоб потім визначити спеціалізовану клініку.

"Це неправильний підхід. Ми не хочемо, щоб Юлію Володимирівну перевели в якийсь медичний заклад і гордо поставили галочку, що вони виконали рішення Європейського суду", - підкреслив Власенко.

Раніше прес-служба Генеральної прокуратури України повідомила, що генпрокурор Віктор Пшонка дозволив лікування Тимошенко за межами Качанівської колонії, де вона утримується.

Власенко хоче, щоб клініку для екс-прем'єра вибрали німецькі лікарі

Власенко хоче, щоб клініку для екс-прем'єра вибрали німецькі лікарі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1033
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація