Луценку доведеться заплатити за операцію з власної кишені

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Луценку доведеться заплатити за операцію з власної кишені

Луценко заплатить велику суму за лікування

Післяопераційна реабілітація, за словами лікарів, має зайняти кілька тижнів.

Екс-голову МВС Юрія Луценка, швидше за все, вже завтра перевезуть в приватну клініку в Києві, де його прооперують.

Про це "Сегодня" повідомила прес-секретар "Народної Самооборони" Лариса Сарган. "Ми припускаємо, що 17 січня його вивезуть з колонії. Всі деталі щодо лікаря і операції нам досі невідомі. Післяопераційна реабілітація, за словами лікарів, має зайняти кілька тижнів, щоб уникнути загрози внутрішньої кровотечі, - говорить вона. - Але це вже воля не наша, а тюремників, на жаль".

Держпенітенціарна служба стверджує, що все залежить від висновків лікарів: за їхніми словами, екс-міністр пробуде в лікарні, стільки, скільки скажуть медики: "Ми готові були його перевезти в клініку ще 14 січня, але у нього зараз тривале побачення з дружиною".

У клініці, де будуть лікувати Луценко, про майбутню операцію (йому необхідно видалити поліпи в кишечнику) говорять обережно.

"Ми пацієнта не обстежували, тому про складності втручання не можу говорити, але, як правило, це втручання середньої складності і не чимось надзвичайним, - повідомило джерело в керівництві клініки. - Хоча методи видалення поліпів різні: від простої поліпектомії (виконують в багатьох клініках) до ендоскопічної резекції поліпа з ділянкою слизової (виконуємо ми за міжнародними стандартами).

Передопераційне обстеження покаже, який тип втручання необхідне. Щодо термінів: в даному випадку, враховуючи не до кінця з'ясований початковий стан пацієнта, розраховуємо на 2-3 дні передопераційного обстеження, день на операцію і 2-4 дні післяопераційного періоду, якщо не буде ускладнень".

Оперувати Луценко буде хірург-ендоскопіст Владислав Яковенко. Але не виключено, що до лікування екс-міністра підключать і хірурга-проктолога з "підходящим" прізвищем Андрія Луцика.

Операція обійдеться в 20 тис. грн, Луценко заплатить за неї зі своїх коштів. Крім того, є платним і перебування в стаціонарі - звичайна двомісна палата обійдеться в 1375 грн, палата інтенсивного спостереження - в 2750 грн. Тобто тижневе перебування в стаціонарі обійдеться екс-міністрові ще в 10-20 тис. грн. Після такої операції, уточнюють медики, в перший рік Луценку доведеться проходити контрольний огляд кожен місяць, у другий - кожні 3 місяці, потім - раз на півроку.

Наступна публікація