Перейти до змісту
Луценко назвав пріоритети у справі Януковича і команди

Луценко назвав пріоритети у справі Януковича і команди

Колишніх посадовців оголошено злочинною організацією.

Генеральна прокуратура України готова до кінця року передати до суду справу про державну зраду Віктора Януковича та його перехід на бік ворога. Про це заявив керівник ГПУ Юрій Луценко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Генпрокурор назвав чотири пріоритетних процеси, які незабаром почнуться в судах. Головний – це узурпація влади екс-президентом, доведення до зубожіння ЗСУ та втеча до Росії. Інший пріоритет – це економічні злочини Азарова, Клюєва, Клименка, Арбузова та Бойка. Прокуратура квапиться, бо банки зберігають свої архіви лише п'ять років. Інформацію за 2011 рік уже не всі надають. Окремою справою виділена приватизація "Укртелекому" через офшори. І четвертий епізод – тиск на релігійні конфесії.

Усі справи об'єднані під грифом "створення злочинної організації". Зараз Генпрокуратура готує законопроект, щоб судити фігурантів, які втекли, заочно. "Ми маємо взяти справи з високим ступенем готовності, які не пов'язані з трагічними подіями на Майдані. І готувати їх до передачі в суд за статтею 255 – створення злочинної організації. Дуже важливий етап: сформулювати загальну шапку 255-ї статті так, щоби усі справи наступних років, будь-які справи злочинної організації Януковича були відображені в цій шапці", - пояснив Луценко.

Відео ГПУ готується передати 4 важливих справи до суду стосовно колишньої влади

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин