Луценко відмовився від броньованого авто та держохорони

З кабінетом, у якому засідатиме, поки не визначився.

Президент, прем'єр, спікер та керівництво силових структур - чи не вперше увесь політичний бомонд у такому складі зібрався на представленні нового генерального прокурора, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

На ґанку Генеральної прокуратури колишній господар - виконувач обов'язків генпрокурора Юрій Севрук – зустрічав свого нового начальника. Про те, чи залишиться у керівництві ГПУ, каже, вирішувати Луценку.

У залі, де представляли генпрокурора, жодного порожнього місця. Вщерть забитий навіть балкон. Обличчя прокурорів особливої радості не випромінюють.

Мертвою тишею та стоячи зал зустрів перших осіб держави з новим генпрокурором. Щоби хоч трішки поаплодували прокурорів попросив уже сам президент.

"Я знаю, що багато хто не аплодує, ані моєму кадровому призначенню, ані новація, які вчора були проголосовані. Реакція є природною, нове і невідоме – завжди, якщо не лякає, то напружує", - сказав Порошенко.

Президент просить працювати справедливо. Запевняє, що у Луценка розв'язані руки, купити його не можливо, а Генпрокуратуру він захистить від політичного тиску.

Новий генеральний прокурор обіцяє згодом усім підняти зарплату. Каже, що треба працювати швидко і мимохіть згадує свою роботу в міліції.

Юрія Луценка підлеглим особисто рекламував Петро Порошенко

Декілька разів підкреслював, що такий політичний діяч - захистить орган від політичного впливу. Президент, прем'єр, спікер та керівництво силових структур - чи не вперше стільки високопосадовців одночасно прийшли на представлення нового генерального прокурора. Сам же Юрій Віталійович пообіцяв працювати справедливо та швидко. Мимохідь нагадав, що коли очолював МВС, то розігнав там увесь апарат.

"Тоді глибина звільнень в МВС була 100 відсотків в центральному апараті і 98 відсотків на рівні районів. Якби тоді це зробила і прокуратура ми би жили в іншій країні", - сказав Луценко.

На нову роботу Юрій Луценко прийшов без алюмінієвого кухля. Із нього чаював ще у в'язниці, і напередодні у парламенті обіцяв поставити його на робочому столі.

Не приніс, бо поки не визначився у якому ж кабінеті сидітиме. Від апартаментів попередників може відмовитися, бо, кажуть, не любить розкоші. Від броньованого авто і державної охорони уже відмовився.

Кореспонденти ТСН Інна Боднар та Ігор Бондаренко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: