Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко примушував хворого на рак сина заробляти собі на хліб

Дружина екс-міністра Юрія Луценка Ірина переконувала суд у тому, що її чоловік ніколи не сприяв незаконним благам як собі, членам своєї родини, так і оточенню.

У своїй сьогоднішній промові на суді Ірина Луценко, яка виступає захисником свого чоловіка, розповіла про те, які порядки в родині встановлював Юрій Луценко.

За її словами, після школи їхній син Сашко вирішив іти по стопах батька. Вибрав технічний вуз - Київський інститут зв'язку.

"Ми порадилися з чоловіком і вирішили, що віддамо його на платне відділення, незважаючи на блискуче здані іспити. Щоб ніхто навіть не посмів сказати, що його пропихнули. Саша відучився чотири роки, і за те, що він відмінник, його перевели на безкоштовне навчання на п'ятий рік", - зазначила Ірина Луценко, повідомляє кореспондент ТСН.ua.

А після другого курсу, за словами дружини екс-міністра, у сина виявили рак щитовидної залози. Сашкові в Австрії зробили операцію. Щороку його возили туди на опромінення.

"Звичайно, дитину можна було пожаліти та перевести на заочне навчання, проте Луценко вчинив по-іншому: він сказав сину – "Я в інституті працював, і ти, синок, починай заробляти свій шматок хліба. Принаймні, будеш знати, для чого вчишся", - зазначила Ірина Луценко.

За її словами, син поставився до цієї батьківської настанови із розумінням. З третього курсу, паралельно із навчанням, почав працювати за фахом.

"У мене на фірмі починав з рознощика реклами. Потім перейшов в технічну підтримку. Працював з клієнтами, розносив рахунки, спілкувався з ними", - розповіла дружина Юрія Віталійовича.

Зараз Сашко працює у відділі технічного обслуговування мережі - системним адміністратором і вчиться на курсах американської компанії "Циско". На ці курси він пішов після четвертого курсу інституту, отримував зарплату і платив за них, розповіла Ірина Луценко.

"Результат батькової науки — син у цьому році закінчив інститут із червоним дипломом. Луценко ніколи не сприяв незаконним благам як собі, членам своєї родини, так і оточенню", - підсумувала дружина екс-глави МВС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції