Луценко примушував хворого на рак сина заробляти собі на хліб

Дата публікації
Перегляди
4302
Луценко примушував хворого на рак сина заробляти собі на хліб

Ірина Луценко на суді розповіла про те, які порядки в родині вводив її чоловік / AFP

Дружина екс-міністра Юрія Луценка Ірина переконувала суд у тому, що її чоловік ніколи не сприяв незаконним благам як собі, членам своєї родини, так і оточенню.

У своїй сьогоднішній промові на суді Ірина Луценко, яка виступає захисником свого чоловіка, розповіла про те, які порядки в родині встановлював Юрій Луценко.

За її словами, після школи їхній син Сашко вирішив іти по стопах батька. Вибрав технічний вуз - Київський інститут зв'язку.

"Ми порадилися з чоловіком і вирішили, що віддамо його на платне відділення, незважаючи на блискуче здані іспити. Щоб ніхто навіть не посмів сказати, що його пропихнули. Саша відучився чотири роки, і за те, що він відмінник, його перевели на безкоштовне навчання на п'ятий рік", - зазначила Ірина Луценко, повідомляє кореспондент ТСН.ua.

А після другого курсу, за словами дружини екс-міністра, у сина виявили рак щитовидної залози. Сашкові в Австрії зробили операцію. Щороку його возили туди на опромінення.

"Звичайно, дитину можна було пожаліти та перевести на заочне навчання, проте Луценко вчинив по-іншому: він сказав сину – "Я в інституті працював, і ти, синок, починай заробляти свій шматок хліба. Принаймні, будеш знати, для чого вчишся", - зазначила Ірина Луценко.

За її словами, син поставився до цієї батьківської настанови із розумінням. З третього курсу, паралельно із навчанням, почав працювати за фахом.

"У мене на фірмі починав з рознощика реклами. Потім перейшов в технічну підтримку. Працював з клієнтами, розносив рахунки, спілкувався з ними", - розповіла дружина Юрія Віталійовича.

Зараз Сашко працює у відділі технічного обслуговування мережі - системним адміністратором і вчиться на курсах американської компанії "Циско". На ці курси він пішов після четвертого курсу інституту, отримував зарплату і платив за них, розповіла Ірина Луценко.

"Результат батькової науки — син у цьому році закінчив інститут із червоним дипломом. Луценко ніколи не сприяв незаконним благам як собі, членам своєї родини, так і оточенню", - підсумувала дружина екс-глави МВС.

Наступна публікація