Лукашенко виступив проти перенесення переговорів щодо Донбасу з Мінська

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Лукашенка, Білорусь продовжує забезпечувати необхідні умови для проведення регулярних засідань Тристоронньої контактної групи.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що реальної альтернативи мінському переговорному майданчику для врегулювання конфлікту на Донбасі на сьогоднішній день не існує.

Про це він сказав на засіданні Ради безпеки Білорусі, передає Белта.

Він заявив, що Білорусь продовжує забезпечувати необхідні умови для проведення регулярних засідань Тристоронньої контактної групи.

"Як і раніше з тривогою сприймається розвиток ситуації у нашого найближчого південного сусіда. Білорусь продовжує забезпечувати необхідні умови для проведення регулярних засідань тристоронньої контактної групи. 2017 року відбулося майже 30 таких зустрічей. Вважаю, що, незважаючи на різні і досить несподівані заяви, реальної альтернативи цьому переговорному майданчику на сьогоднішній день не існує", - заявив Лукашенко.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп в розмові з президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим запропонував перенести з Мінська переговори щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це Назарбаєв розповів у четвер на прес-конференції в Нью-Йорку за підсумками засідання Ради безпеки ООН. 

Пізніше глава МЗС Білорусі Володимир Макей відповів на пропозицію перенести переговори щодо Донбасу з Мінська. За словами Макея, Білорусь не напрошувалася як майданчик для проведення переговорів щодо Донбасу. Він додав, що керівники країн Нормандської четвірки висловили прохання до президента Олександра Лукашенка прийняти у себе учасників зустрічей із врегулювання конфлікту. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції