Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не штовхала: Мендель пояснила інцидент з журналістом

Прессекретарка президента розповіла, чи штовхала вона журналіста.

Прессекретарка президента України Юлія Мендель заявляє, що вона не штовхала журналіста "Схем" Сергія Андрушко, коли він підійшов до керівника ОП Андрія Богдана. Свою позицію вона висловила на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Пишуть, що побила журналіста, вдвічі більшого за себе. Заохочую всіх перевіряти інформацію. У США "Ні" для журналіста означає неможливість підходити до першої особи. Інакше журналіста заарештують. Медіа наполягають, але не кидаються. Бо особистий простір першої особи – це його/її безпека. Особливо важливо це усвідомлювати після 2017 року, коли, вдаючи журналіста відомого видання, кілер підстрелив добровольця у Києві.

Можливо, мої прохання дещо не дотягують до високих стандартів. Але й Сергій Андрушко – не найгалантніший джентльмен. На відео видно, що я його не штовхала і не кидалася, а зупиняла. Хочемо цивілізованої поведінки – давайте на цивілізоване "Ні" не накидатися на делегацію заради красивої картинки", - написала вона.

Згодом у коментарях до її посту іноземний журналіст Крістофер Міллер, якого Мендель відштовхнула на форумі YES, також висловив свою позицію.

"З повагою, і як людина, яка знала вас особисто кілька років, Юліє, я не згоден з вашим твердженням. Ваша поведінка не така, як повинні поводитися прессекретарі та речники. Більш того, саме так поводяться ті, хто перебуває на аналогічних позиціях в США. Не всі. Ці недавні інциденти за участю вас показують тривожну картину поведінки. Це ніщо інше, як перешкоджання нашій роботі", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше "Схеми" опублікували відео на якому видно, що Мендель відштовхнула журналіста "Схем" Сергія Андрушко, коли той хотів поставити запитання Андрію Богдану. Також подібний інцидент з іноземним журналістом стався на форумі Yes.

Відео Що відомо про прес-секретаря Зеленського Юлію Мендель

Президент Володимир Зеленський призначив Юлію Мендель своїм прес-секретарем. Їй 32 і вона працювала журналістом на кількох загальноукраїнських телеканалах та співпрацювала з іноземними виданнями, зокрема, із "The New York Times".

Що відомо про прес-секретаря Зеленського Юлію Мендель

Залиште свій коментар

Вибір редакції