Мирний план для Донбасу передбачає широкомасштабну амністію – Порошенко

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мирний план для Донбасу передбачає широкомасштабну амністію – Порошенко

Порошенко обговорив з Обамою та іншими політиками план стабілізації України / Фото: УНІАН

Майбутній президент обговорив шлях виходу з кризи з президентами Польщі та США.

Під час політичних консультацій у Варшаві було обговорено план дій із врегулювання кризи на Донбасі. Про це під час прес-конференції заявив обраний президентом України Петро Порошенко.

Він розповів, що провів зустрічі з президентами США, Польщі та інших країн. Під час них було сформовано спільну позицію щодо заходів, котрі мають сприяти заспокоєнню політичної ситуації в Україні.

"Мені приємно повідомити про підсумки саміту у Варшаві. Ви бачили, що під час цих двох днів найбільшою темою була Україна. Зустрічі дають нам привід для оптимізму. Були зустрічі з Дональдом Туском, Броніславом Коморовським, Бараком Обамою. Сьогодні ми з керівництвом Європи, Канади, США обговорювали деталі мирного плану, який я запропоную під час своєї інавгурації", - розповів Порошенко.

Вдаватися в подробиці цього плану політик не став. Лише зазначив, що передбачається децентралізація влади та безпрецедентна амністія учасників політичних протистоянь.

"Буде широкомасштабна амністія та інші процеси, які зможуть гарантувати і забезпечити мирний процес", - заявив майбутній президент.

Порошенко також наголосив, що позиція України має широку міжнародну підтримку.

"Відбувся дуже твердий діалог. Україна має надійних союзників у ЄС, Канаді, США і в світі. Вони твердо підтвердили свою позицію щодо питання Криму", - зазначив переможець президентських виборів.

Раніше вже повідомлялося, що Порошенко обіцяє Україні децентралізацію влади за взірцем Польщі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація