МЗС обурене підпалом українського прапора у Москві

Українські дипломати закликають до публічності судового вироку всім причетним до скоєння злочину. 

МЗС України вкрай обурене фактом наруги в Росії над державним символом України - підпалом прапора, що було скоєно під час нападу на приміщення Національного культурного центру України в Москві групою радикально налаштованих молодиків.

Про це йдеться на сайті МЗС.

Українські дипломати переконані у спланованому і санкціонованому характері подібних акцій. В Україні такі дії довкола Національного культурного центру розцінюють як відверту провокацію, метою якої є розпалювання міжнаціональної ворожнечі та штучне нав'язування російському суспільству антиукраїнської агресії.

Міністерство закордонних справ України заявило рішучий протест російській стороні, наголосивши на вимогах невідкладного розслідування злочину і закликавши до публічності судового вироку всім причетним до його скоєння.

Нагадаємо, що раніше у Польщі під час "Маршу незалежності" у Варшаві спалили прапор України. Такі дії різко засудило посольство України в Польщі і затребувало реакції з боку Польщі на цей інцидент. 

Під час святкування Дня незалежності польські націоналісти спалили український прапор

98 років тому Регентська рада передала владу в руки звільненого німцями Юзефа Пілсудського. Тоді, після століття поділів та окупації німцями й австрійцями польска держава повернулася на карту Європи. У Варшаві сьогодні пройде 20 публічних зібрань, демонстрацій, маршів і протестів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: