Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ прослуховувало телефони фігурантів справи Онищенка

Розшифрування телефонних розмов з'явилося у Мережі.

Детективи Національного антикорупційного бюро України мали дозвіл на прослуховування телефонних розмов спільників народного депута Олександра Онищенка, якого підозрюють у розкраданні державного газу на суму 3 млрд грн.

Розсекречені документа оприлюднила "Українська правда".

У розмовах фігурантів справи згадується офіс, який нардеп називає своєю депутатською приймальнею, а також фіктивна біржу, де проводилися фіктивні аукціони.

Із розшифрування телефонних розмов стає зрозумілим, що спільники Онищенка обговорювали масові обшуки, які проводили детективи НАБУ.

Зокрема, колишній директор фірми "Хас" Сергій Кабаєв хизується, що у нього нічого не знайшли, тому що він тримав документи на флешці.

Відео Регламентний комітет рекомендує Верховній Раді розглянути подання на Олександра Онищенка

15 червня детективами НАБУ та прокурорами САП в рамках розслідування корупційної схеми з перепродажу газу, видобутого в рамках спільної діяльності з державним підприємством "Укргазвидобування", було здійснено 37 обшуків у Львові, Дніпрі та Києві. 

Фігуранти газової схеми завдали державі збитків на 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

Одним з організаторів розкрадання державного газу називають народного депутата Олександра Онищенка. Статті, які інкримінуються нардепу, передбачають покарання від 7 до 12 років ув'язнення.

Як діяла "схема Онищенка", через яку підприємства "відмивали" мільярди, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції