Нардепів у Раді хочуть змусити більше працювати

У "БПП" кажуть, що двох днів голосувань не достатньо.

У Верховній Раді невдовзі можуть  серйозно змінитися правила роботи. Про це заявив нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Володимир Арошенков.

За його словами, відповідний законопроект готували за участю представників Європарламенту та міжнародних представників. Зокрема, документом передбачене збільшення годин роботи у сесійній залі.

"Починаємо з режиму роботи ВР. У нас два основні дні, коли ми голосуємо за законопроекти — це вівторок і четвер. Цього однозначно недостатньо. Тому, ми зараз ведемо мову про збільшення години роботи саме у сесійній залі", – наводить цитату нардепа УНН.

Для активного голосування у депутатів буде три дні сесійного тижня замість двох.

Арошенков додав, що у парламенті посилять відповідальність народних обранців аж до позбавлення мандату.

"Також планується посилити відповідальність депутатів за невиконання ними своїх депутатських обов'язків. Розглядається питання про відлучення депутатів, пропонувалось від 5, потім 10, сьогодні внесені зміни до 20 засідань ВР, у випадку, якщо повторно йдуть порушення після накладання на них санкцій — може ставитися питання про механізм позбавлення мандату", – наголосив політик.

Законопроект планується винести на розгляд після травневих свят.

Як повідомлялося раніше, на офіційному сайті Верховної Ради України з'явилася статистика відвідувань нардепами пленарних засідань і участі у голосуванні. 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: