Насіров до ранку залишається у суді - адвокат

Дата публікації
Насіров до ранку залишається у суді - адвокат

УНІАН

Більшість адвокатів покинули приміщення суду.

Глава Державної фіскальної служби Роман Насіров до ранку залишиться у суді.

Про це заявив його адвокат Олександр Лисак.

За його словами, подальше судове засідання має відбутися у приміщенні Солом'янського райсуду у Києві.

Більшість адвокатів Насірова вийшли із приміщення суду під крики "Ганьба!" активістів. Поруч із Насіровим залишилося кілька адвокатів, лікарі, народні депутати тощо.

Адвокат пояснив, що Насіров не виходить до громадськості поспілкуватися, бо, мовляв, його позиція і заява не узгоджена із САП і НАБУ, представники яких вночі не приїхали до суду.

Його адвокат заявив, що ніякої охорони поруч із Насіровим немає. 

Зауважимо, що детективи Національного антикорупційного бюро України покинули будівлю Солом'янського райсуду, де перебуває відсторонений глава Державної фіскальної служби Роман Насіров.

На виході з суду один з них сказав, що минув 72-годинний граничний термін для утримання підозрюваного. Таким чином, Насіров офіційно вільний.

Нагадаємо, главу Державної фіскальної служби України Романа Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн

Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенко, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань у розстрочку.

Насірова затримали в лікарні "Феофанія" в Києві в так званій "справі Онищенка". НАБУ провело обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі Державної фіскальної служби, в рамках розслідування кримінального провадження, пов'язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам із орбіти колишнього нардепа Олександра Онищенка.

Онищенко підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

У Солом'янському суді Києва обирають запобіжний захід Роману Насірову

У Солом'янському суді Києва обирають запобіжний захід Роману Насірову

 

Наступна публікація