Насіров стверджує, що здав усі документи для виїзду за кордон

Чиновника випустили на волю під рекордну заставу в 100 мільйонів гривень.

Сьогодні, 20 березня, відсторонений від виконання обов'язків голови Державної фіскальної служби Роман Насіров здав до Головного управління Державної міграційної служби  в Києві всі документи, що дозволяли йому виїзд за кордон.

"Як обіцяв, продовжую інформувати - сьогодні прибув до ГУ Державної міграційної млужби України в місті Києві, щоб виконати обов'язки відповідно до ухвали суду і здати на зберігання документи, наявні в мене, що дають право на виїзд, окрім тих, що вилучили. Ще раз заявляю - я ніколи не збирався переховуватися від слідства, а навпаки завжди був і є готовий співпрацювати з органами досудового розслідування", - написав Насіров у Facebook.

Нагадаємо, повідомлення про підозру детективи НАБУ на виконання доручення прокурора САП вручили Насірову 2 березня. Його підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Слідство вважає, що голова Державної фіскальної служби протягом ‎2015-2016 років, діючи в інтересах нардепа Олександра Онищенка, особисто прийняв безпідставні та незаконні рішення про розстрочення податкового боргу та зобов'язань ТОВ "Фірма "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", ТОВ "Надра Геоцентр". Ці рішення Насіров прийняв із порушенням визначеної законом процедури, тобто за відсутності належного обґрунтування та законних підстав, що спричинило державі підтверджену висновком експерта шкоду близько 2 млрд грн.

Прокурори вимагали для Насірова заставу у 2 млрд грн. Суд зменшив суму в 20 разів – до 100 млн грн. Голова ДФС тоді заявив, що таких грошей у нього немає.

13 березня Апеляційний суд Києва залишив міру запобіжного заходу для Насірова без змін – два місяці в СІЗО з можливістю вийти на волю під заставу в 100 млн грн. Гроші 16 березня внесла його родина. Насірова випустили на волю, але одягли на ногу електронний браслет та зобов'язали здати всі закордонні паспорти, постійно бути на зв'язку та з'являтися на допити.

ВідеоНасіров відмовився розповідати деталі першого допиту в НАБУ

Залиште свій коментар