У російському суді повідомили про розмір збитків, завданих бізнесменом Фуксом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні суд вирішує, чи арештують заочно олігарха.

Відомий український олігарх Павло Фукс, якого оголошений в міжнародний розшук в справі про шахрайство в особливо великих розмірах, завдав ТОВ "Олтер" збитків на 14 млрд рублів.

Про це заявив його адвокат Сергій Шенкнехт, передає ТАСС.

Як зазначається, у п'ятницю, 11 жовтня у Таганському районному суді Москви вирішується питання щодо заочного арешту бізнесмена. За словами адвоката, усі гроші було направлено на забудову житлового комплексу в російській столиці.

"14 млрд рублів були орієнтовані на розрахунковий рахунок компанії "Олтер ". Забудова доведена до кінця", - сказав він.

Разом з тим, правозахисник розповів, що злочин, в якому звинувачуюють Фукса, припадає на 2008-2015 роки. При цьому, адвокат зазначив, що від 2016 року Фукс перестав бути громадянином РФ, отримавши громадянство України.

Зазначимо, що компанія "Олтер" входить до групи  Mos City Group, власником якої є олігарх Павло Фукс.

Нагадаємо, раніше московська поліція оголосила в розшук у справі про шахрайство в особливо великих розмірах бізнесмена Павла Фукса. Слідство просить заочно заарештувати українського олігарха.

Своєю чергою, Фукс в коментарі ЄП підтвердив, що у Росії проти нього розпочали слідство і 11 жовтня відбудеться судове засіданні щодо цієї справи. Втім, інформацію про оголошення його в розшук бізнесмен назвав неправдивою, заявивши, що "це політичний тиск".

Уточнюється, що справа стосується девелоперської компанії Mos City Group, у сфері діяльності якої перебуває управління нерухомістю у Москві та регіоні. Втім, у розмові із журналістами російського "Інтерфаксу" Павло Фукс, який є засновником цієї компанії, відмовився коментувати своє судове переслідування. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції