Нова Рада планує на третину скоротити кількість нардепів – ЗМІ

Нова Рада планує на третину скоротити кількість нардепів – ЗМІ

У перший день засідання можливе призначення прем'єр-міністра.

Наступного четверга, 29 серпня, відбудеться перше засідання нової Верховної Ради. На нього зберуться 424 новообрані народні депутати. У перший же день своєї роботи планують розглянути чимало законопроєктів, зокрема й зміни до Конституції.

Про це пише LB.ua з посиланням на власні джерела.

29 серпня планується оголосити про формування більшості, запустити всі парламентські комітети. Можливе внесення кандидата на посаду прем'єр-міністра.

Цього дня планується розгляд "60-70 стрижневих законопроєктів". Серед них – про зняття недоторканності з народних депутатів, скорочення кількості парламентарів на третину – від 450 до 300. Можливий і розгляд законопроєкту про проведення місцевих виборів у Києві. Решту списку проєктів ще допрацьовують.

Враховуючи кількість питань до розгляду на перший день, засідання може затягнутися.

Раніше лідер партії "Слуга народу" й потенційний майбутній голова Верховної Ради Дмитро Разумков показав, як розсядуться депутати в новому парламенті.

Відео Нова Рада: які можливі варіанти формування коаліції та хто може стати прем'єр-міністром

Хто ж тепер голосуватиме у будинку під куполом - про нову коаліцію та нового прем'єра поговоримо у студії "Сніданку" з генеральним директором Комітету виборців України Олексієм Кошелем.  

Нова Рада: які можливі варіанти формування коаліції та хто може стати прем'єр-міністром

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів