Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одіозний Шевцов "пішов сам" і розповів про необхідну гнучкість

Екс-начальник вважає участь у параді в окупованому Севастополі "політизованою".

Колишній начальник поліції Вінницької області Антон Шевцов заявив, що не згоден із "системою, де потрібна красива картинка для ЗМІ, а не результат".

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Пішов сам. Тому що не згоден з системою, де потрібна красива картинка для ЗМІ, а не результат. Саме цій картинці ми зобов'язані тому розвалу і бардаку, який твориться в країні", - написав він.

Шевцов додав, що "звик працювати, а не позувати перед камерами і догоджати кримінальним елементам псевдопатріотів, які називають себе активістами". "Я звик припиняти видачу дозволів на зброю людям, які захоплювали державні будівлі і кидали в них "коктейлі Молотова", - зазначив Антон Шевцов.

Екс-начальник вінницької обласної поліції також вважає, що участь у параді в окупованому Севастополі в травні 2014 року є "політизованою".

"Нинішні обставини в нашій країні вимагають гнучкості, а не прямолінійної роботи. Я лише звик боротися з криміналом і покидьками, а не замислюватися над політичною основою своїх дій. Це основна причина мого звільнення", - заявив Шевцов.

Нагадаємо, напередодні, 14 березня, голова Національної поліції Хатія Деканоідзе підписала рапорт про відставку Антона Шевцова. Виконувачем обов'язків начальника поліції області призначено Юрія Педоса, який до цього обіймав посаду першого заступника Шевцова. У поліції зазначили, що в грудні минулого року Педос пройшов атестацію в ряди Нацполіції.

Крім того, ТСН.ua знайшов у соціальній мережі сторінку дружини головного поліціянта Вінниччини. На ній жінка підтримувала агресію РФ проти України, виступала за зміну конституційного ладу в Україні і не приховувала своїх проросійських поглядів. Після широкого резонансу сторінка була закрита для сторонніх осіб. 

Своєю чергою, Шевцов відкинув всі звинувачення в сепаратизмі. Усі повідомлення у ЗМІ він назвав спробою дискредитації.

Також ТСН.ua знайшов сюжет, на якому Шевцов взяв участь у військовому параді в окупованому Севастополі у травні 2014 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції