Перейти до змісту
Органи місцевого самоврядування відкриють доступ до 64 реєстрів – Мінцифри

Органи місцевого самоврядування відкриють доступ до 64 реєстрів – Мінцифри

Робота над документом тривала понад рік.

Органи місцевого самоврядування відкриють доступ до 64 наборів відкритих даних у сферах архітектури та містобудування, бюджету, комунальної власності, довкілля, освіти, охорони здоров’я, торгівлі тощо.

Остаточну версію рекомендацій щодо переліку реєстрів опубліковано на порталі відкритих даних, повідомило Міністерство цифрової трансформації.

Робота над документом тривала понад рік. Протягом цього періоду експерти консультували організації, які співпрацюють з органами місцевого самоврядування або використовують їхні дані.

"Рекомендації допоможуть підвищити якість наборів та відкривають можливість використання даних у електронних сервісах. Ми спільно з партнерами плануємо проводити періодичний моніторинг та перегляд рекомендацій", - повідомили у Мінцифри.

Відео Права, паспорт, пенсійне посвідчення: що входитиме до "країни у смартфоні"

Перший крок - електронні права та технічний паспорт. 25 тисяч водіїв взялися тестувати систему. Оцифрувати айтішники планують ще й паспорт та пенсійне посвідчення. Загалом до "країни в смартфоні" увійде чималий перелік різноманітних послуг: від оформлення малюка у пологовому до перерахунку пенсії.  

Права, паспорт, пенсійне посвідчення: що входитиме до "країни у смартфоні"

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин