Пинзеник спростував причетність до відкриття справи проти Шабуніна

Раніше Шабунін заявив, що саме нардеп ініціював провадження проти нього. 

Народний депутат, заступник голови комітету з питань регламенту Павло Пинзеник не причетний до порушення справи щодо керівництва "Центру протидії корупції".

Про це з посиланням на лист прокуратури, який був надісланий Пинзенику, повідомляє Еспресо.TV.

Зокрема, у відповіді столичної прокуратури вказано, що звернення про можливі порушення щодо діяльності неприбуткових організацій подавав не нардеп, а директор ГО "Національний інтерес України" Апасов В.О.

За вказаним зверненням Апасова було порушене кримінальне провадження щодо службових осіб центру.

Тож, нардеп Пинзеник не є ініціатором порушення кримінального провадження щодо Шабуніна.

Нагадаємо, слідче управління Державної фіскальної служби Києва два місяці веде розслідування у кримінальному провадженні проти Центру протидії корупції. Про це повідомили у прес-службі Центру, оприлюднивши відповідь ДФС на запит адвоката Дмитра Онученка, який представляє інтереси ЦПК. 

Голова правління ЦПК Віталій Шабунін назвав порушення кримінального провадження продовженням тиску на організацію і активізацією спроб заблокувати її роботу.

"Це – послідовне продовження кампанії проти нас, мета якої – знищення організації. Скоріше за все, "третя особа", за заявою якою фіскали порушили нову справу, це – колишній помічник Миколи Мартиненка народний депутат Павло Пинзеник. Він погрожував нам позбавленням статусу неприбутковості. Його звинувачення настільки абсурдні і безпідставні, що навіть фіскали не можуть кваліфікувати їх у конкретні статті Кримінального кодексу", - зазначив він. 

ВідеоАнтикорупціонер Шабунін та блогер Філімоненко побилися біля військомату

Залиште свій коментар