Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Польща і Україна відновлять переговори щодо ексгумації поляків

Глава МЗС Польщі назвав військових УПА "спірними героями".

Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковськи заявив, що на 4 чи 5 грудня заплановані переговори між Україною та Польщею щодо відновлення ексгумації поляків на території України.

Про це глава польського МЗС повідомив в інтерв'ю виданню wPolityce.

"Наразі є спроба повернутися до польсько-українських переговорів за участі віце-прем'єр-міністра Глінського. Таке засідання заплановано на 4-5 грудня, і ми сподіваємося, що рішення повернутись до ексгумації буде ухвалено. Ми не зупиняємося у наших зусиллях, тому що надія вмирає останньою. Ми також вважаємо, що це питання, які можна вирішити без витрат", - заявив він.

Ващиковськи додав, що Україна має своїх сучасних героїв, таких, як воїни АТО, Небесна Сотня. А військових УПА, котрі брали участь у бойових діях під час Другої світової війни, поляк вважає "спірними героями".

Він також розкритикував намагання Росії втручатися в історію, позбавлятися фактів про пакт Молотова-Ріббентропа, а також заяви, що Польща начебто була однією з провокаторів Другої світової вйни.

Нагадаємо, в Адміністрації президента Польщі Анджея Дуди заявили, що ухвали про відновлення українських пам’ятників УПА на півдні країни не було. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції