Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі запевнили, що Смоленська трагедія не була випадковістю

Країна має "багато доказового матеріалу, який дозволяє представити хід подій".

Звіт підкомісії з розслідування причин Смоленської катастрофи, який представлять навесні 2018 року міститиме достовірні матеріали.

Про це заявив міністр національної оборони Польщі Антон Мацеревич, інформує "Радіо Польща".

"Матеріали і висновки розслідування, які ми маємо, дозволяють з упевненістю сказати, що це не була випадковість", - сказав він. Хід Смоленської катастрофи комісія зможе представити навесні 2018 року.

Фотогалерея Польща виходить на марш пам'яті: у країні згадують жертв Смоленської трагедії (9 фото)

Він наголосив, що перед презентацією варто очікувати "дуже багато дезінформації, наприклад, гіпотез і припущень, що літак, розмах крил якого становить приблизно 40 метрів, перекинувся в повітрі на висоті 5 або 6 метрів над землею.

ВідеоПольські ЗМІ оприлюднили нові подробиці смоленської катастрофи

Нагадаємо, 10 квітня 2010 року в Росії розбився літак ТУ-154М. На його борту були 96 людей – всі вони загинули. Серед них – президент Польщі Лех Качинський і чимало високопосадовців. Всі вони летіли на жалобні заходи з нагоди річниці розстрілу польських офіцерів у Катинському лісі. Варшава тоді звинувачувала в авіакатастрофі двох російських диспетчерів.

У жовтні 2016 року комісія з розслідування Смоленської трагедії встановила, що на тілах деяких жертв були виявлені сліди вогню. Однак це не можна пояснити пожежею, яка виникла на місці катастрофи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції