Полторак анонсував кардинальні реформи  у роботах військкоматів

Силовикам надаватимуть юридичну допомогу. 

Українські військові комісаріати кардинально змінять роботу та перетворяться на центри обслуговування для військовослужбовців. Про це заявив очільник Міноборони Степан Полторак.

За його словами, у системі варто змінити підходи роботи, які залишилися ще з радянських часів.

"Те, що стосується військкоматів, нам дійсно треба міняти ці підходи. Особливо за радянських часів з військкоматів гарних звісток було дуже мало: або повістка, або звістка про загибель, або ще щось. А коли військові приходили у військкомат, вони там зустрічали людей, яким абсолютно байдуже до людей, які віддали своє здоров'я заради країни. Це неприпустимо" , - цитує УНІАН слова міністра.

Полторак анонсував кардинальні реформи у вказаному напрямі і розповів про плани створення центрів із обслуговування військових та юридичні центри.

"Сьогодні ми плануємо цю роботу значно покращити. Ми плануємо у наступному році тільки по цьому напрямку зробити кардинальні реформи, зробити центри обслуговування військовослужбовців. Ми створимо там юридичні центри, які б надавали допомогу учасникам АТО, які після повернення з фронту не знають куди звернутися для того, щоб їм допомогли оформити ділянку, отримати допомогу, швидко оформити статус учасника бойових дій", - резюмував глава оборонного відомства.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Степан Полторак заявляв, що в Україні протягом найближчих п'яти років будуть реформовані оборонні відомства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: