Порошенко дав владі Сміли кілька годин на запуск тепла

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент грозиться достроковими виборами міського голови.

Президент України Петро Порошенко вимагає негайно дати тепло і газ "під його відповідальність" у Смілі, де через відсутність опалення вже запровадили надзвичайний стан.

Про це він заявив під час засідання комісії через ситуацію в місті.

"Якщо хтось в Смілі, або навіть в Києві боїться прийняти рішення чи зірвати пломбу - я приймаю це рішення", - сказав президент.

Він наказав після подачі тепла протягом доби оформити усі необхідні для цього папери. Інакше президент грозиться достроковими виборами міського голови.

"Даю вам декілька годин, аби мені, як президенту, доповісти, що тепло запущено", - заявив Порошенко.

Також він наголосив, що подібна поведінка влади не має залишитись без реакції правоохоронних органів. "Крутити вентилі — це не є справа президента. Я цим не займався і займатись не буду. Але як глава держави я ні в якому разі не дам порушувати права громадян", - підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, раніше у місті Сміла Черкаської області оголосили надзвичайний стан через відсутність опалення, а мешканці перекривали загальнодержавну трасу. 15 листопада до Сміли їдуть урядовці та представники Нафтогазу, які вирішуватимуть питання про перевибори мера, а також про відкриття кримінальної справи щодо влади міста через бездіяльність, яка призвела до вимкнення опалення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції