Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко сподівається, що Україна стане "історією успіху" для ЄС

Глава держави переконаний, що політичним силам слід "засукати рукава" до роботи. 

Президент України Петро Порошенко вдячний європейським партнерам "за справедливу оцінку виконання Україною Угоди про асоціацію".

Про це він повідомив у Facebook.

"Це визнання безпрецедентності та результативності здійснених нами структурних реформ протягом останніх двох років. Ми довели, що завдяки синергії громадянського суспільства, керівництва держави, парламенту, уряду та наших іноземних партнерів можемо ефективно змінюватися "на марші" в той час, коли і на Донбасі, і в Криму триває російська агресія", - заявив глава держави.

Він додав, що "важливим є визнання ЄС, що в умовах зовнішньої агресії Україні вдалося не лише стабілізувати економіку, але поступово створювати умови для її зростання та залучення іноземних інвестицій".

"У боротьбі з корупцією ми не лише створили, але і запустили революційно нову для України систему антикорупційних органів, включаючи безпрецедентно прозору та відкриту, навіть для ЄС, систему електронного декларування. Заохочуючими є оцінки європейських партнерів про прогрес України в очищенні банківського сектору, реформуванні енергетичного ринку, включаючи тарифоутворення на газовому ринку, та помітні результати роботи унікальної системи електронних закупівель ProZorro", - переконаний президент.

Проте він додав, що ще чимало має бути зроблене і це ще одна причина, щоб "всім політичним силам засукати рукава для спільної роботи, насамперед, на благо нашого народу та держави". "Україна дійсно стане спільною "історією успіху" для самого Європейського Союзу. Для цього потрібно не лише підтримувати реформаторські кроки в Україні, але й зберігати єдність та солідарність перед російською гібридною загрозою", - резюмував Порошенко.

Нагадаємо, що Європейський парламент планує затвердити рішення щодо надання Україні безвізового режиму 1 лютого 2017 року. Це вказано у профілі українського проекту. 

Раніше датою розгляду питання щодо безвізу визначали 18 січня 2017 року.

Відео Політичний компроміс: ЄС може прийняти умови Нідерландів про асоціацію між Україною та Союзом

Залиште свій коментар

Вибір редакції