Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко у Малайзії нагадав про катастрофу МН17 на Донбасі

Президент України виступає за завершення розслідування та притягнення винних до відповідальності.

Винні в катастрофі рейсу МН17, збитого влітку 2014 року терористами над територією Донецької області, повинні понести відповідальність. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час свого візиту до Малайзії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Глава держави висловив співчуття всім родинам, які постраждали від цього теракту. На борту літака загинули 298 осіб, з котрих 43 – громадяни Малайзії, зокрема й екіпаж. Майже рік тому Рада безпеки Нідерландів оприлюднила звіт про причини катастрофи літака. Встановлено, що літак збито зенітно-ракетним комплексом "Бук".

Відео Порошенко говорив про катастрофу рейсу MH-17 над Україною під час офіційного візиту до Малайзії

"Ми підтверджуємо спільну позицію щодо необхідності повного розслідування справи рейсу МН17. Це трагедія, і я впевнений, що ми задіємо всі можливі засоби, щоби притягнути винуватців до відповідальності. Це наш спосіб ушанувати безневинних жертв, і водночас це наш обовязок перед їхніми родинами", - наголосив Порошенко.

Як уже повідомлялося, президент України прибув до Малайзії для обговорення перспективи посилення співробітництва між країнами. Порошенко наголосив, що зараз вдалий час для малайзійських інвесторів прийти в Україну, адже тут "існують значні можливості в різних секторах економіки". Він наголосив на таких сферах, як сільське господарство, інформаційні технології, космос та авіація, оборонно-промисловий комплекс, високотехнологічне виробництво.

Залиште свій коментар

Вибір редакції