Правоохоронці розглядають чотири версії побиття Балуха

Правоохоронці розглядають чотири версії побиття Балуха

Нещасний випадок малоймовірний.

Слідство розглядає чотири версії побиття колишнього в'язня Кремля Володимира Балуха.

Про це у повідомленні у Facebook зауважив журналіст та колишній політв'язень Роман Сущенко

Його запросили до слідчого відділу поліції дати свідчення у справі нанесення/отримання тяжких тілесних ушкодждень Володимиру Балуху.

"Запитання були по суті. Слідство цікавили найдрібніші деталі. Судячи по змісту запитань та їх кількості, слідчі досить серйозно ставляться до з'ясування обставин надзвичайної події", - зауважив він. 

Розглядаються чотири основні версії побиття Володимира Балуха:

  • нещасний випадок,
  • хуліганство,
  • помста,
  • умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень. 

Окремі обставини цього інциденту свідчать про малоймовірність нещасного випадку, хоча його як версію не відкидають. Решта версій залишається робочими і відпрацьовуються.

"Судово-медична експертиза не завершена і від її висновків залежить успіх розслідування. На жаль, медична картка та інші дані Володимира Балуха залишилися в окупованому Криму і їх відсутність ускладнює з'ясування важливих фізичних відомостей, які могли би пролити світло у справі", - додав Сущенко. 

Також не додає оптимізму для об'єктивного розслідування та обставина, що у ніч проти 8 вересня у Києві була злива. Її наслідки значно ускладнили отримання необхідних речових та інших доказів.

Попри це, слідство з'ясувало більшість обставин того вечора, відшукало свідків та провело необхідні слідчі дії. Успіх подальшого розслідування цілком залежить від стану здоров'я Володимира Балуха. Правоохоронці чекають, коли він прийде до тями і зможе свідчити.

"Сподіваюсь на кращих українських лікарів", - резюмував Сущенко. 

Читайте також: 

Відео Побиття Володимира Балуха: що було перед злочином та які є версії подій

Володимир Балух, який вижив у неволі, зараз - у медикаментозному сні. За його життя борються медики. Колишнього бранця Кремля звіряче побили у мирному Києві, просто у річницю звільнення. Що було перед злочином та які є версії подій – у сюжеті ТСН.

Побиття Володимира Балуха: що було перед злочином та які є версії подій

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів