Президент Ізраїлю виступив за негайну деокупацію Криму

Порошенко та Рівлін обговорили проблему захисту обох країн від зовнішньої загрози.

Президент України Петро Порошенко під час дводенного державного візиту до Ізраїлю зустрівся із президентом країни Реувеном Рівліном.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

"У ході зустрічі сторони обговорили широке коло питань двостороннього порядку денного та подальшого розвитку традиційно дружніх відносин між Україною та Ізраїлем, а також шляхи поглиблення взаємодії двох держав у вирішенні актуальних міжнародних проблем", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Порошенко поінформував Рівліна про загрозливий розвиток ситуації на Донбасі, після чого обидва співрозмовники підтвердили необхідність повного виконання Мінських домовленостей, а також виступили за негайну деокупацію Криму та відновлення українського суверенітету на півострові.

"Україна та Ізраїль наразі стикаються з серйозними проблемами. Найбільш важливою з них є: як захистити свою країну від зовнішньої загрози. Я приїхав як президент країни, яка щодня виборює свою незалежність, суверенітет і територіальну цілісність", - наголосив Порошенко, висловивши також захоплення патріотизмом та хоробрістю ізраїльтян, які щодня стоять на сторожі свого суверенітету.

Також український президент зазначив, що Україна має гарний стимул для боротьби з корупцією на прикладі Ізраїлю: "Ми проводимо реформи, але найголовніше - ми боремося з корупцією, яка руйнує наш успіх зсередини. І ми не будемо здаватися. Ваші знання і досвід необхідні".

Водночас президент Ізраїлю подякував українцям за великий внесок вихідців з України у розбудову Ізраїлю. "Майбутнє спонукає нас пам'ятати уроки минулого", - додав він.

Своєю чергою Порошенко запевнив колегу в готовності України допомогти ізраїльським компаніям, які хочуть вийти на ринок нашої країни і висловив сподівання, що кількість ізраїльських інвестицій в українську економіку значно зростуть. До того ж президенти двох держав підтвердили спільну зацікавленість у розвитку двостороннього співробітництва у торговельно-економічній, науково-технічній, туристичній та гуманітарній сферах.

Окремо український президент подякував Рівліну за надання фінансової та медичної допомоги громадянам України, які постраждали під час Революції Гідності та бойових дій у зоні АТО.

На закінчення зустрічі Порошенко запросив президента Ізраїлю здійснити візит до України у 2016 році, наголосивши на важливості здійснення політичних контактів між двома державами на найвищому рівні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: