Президент призначив виконавчого директора "Нафтогазу" до наглядової ради "Укроборонпрому"

Зеленський продовжує кадрові перестановки в "Укроборонпромі".

Виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Юрія Вітренка призначено членом наглядової ради державного концерну "Укроборонпром". Таке рішення 11 жовтня ухвалив президент Володимир Зеленський.

Указ №747/2019 про призначення Вітренка опубліковано на сайті глави держави.

"Призначити членом наглядової ради державного концерну "Укроборонпром" Вітренка Юрія Юрійовича - виконавчого директора акціонерного товариства Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" (за згодою), - сказано в документі. 

Зазначимо, що Юрій Вітренко - економіст за освітою. За свою кар'єру працював в українських і зарубіжних банках, із НАК "Нафтогаз України" співпрацював від 2002 року, 2006-2007 роках був радником, згодом - головним радником голови правління "Нафтогазу". 

Крім того, Вітренко відповідає за судові процеси проти російського "Газпрому", зокрема у справі про стягнення заборгованості російського газового монополіста за рішенням Стокгольмського арбітражу. Він також був одним із головним претендентів на посаду прем'єр-міністра України.

Нагадаємо, 7 жовтня український гарант Володимир Зеленський своїм указом увів до "Укроборонпрому" помічника президента Андрія Єрмака та гендиректора АТ "Укрпошти" Ігора Смілянського. Крім того, було припинено повноваження члена наглядової ради державного концерну "Укроборонпром" Давида Арахамії.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів