Путін перерахував всі образи Росії на Захід

За його словами, ще після розпаду Радянського Союзу, Захід відвернувся від Росії.

Президент Росії Володимир Путін впевнений, що Захід веде кампанію проти РФ: розширює НАТО, ЦРУ прослуховують пристрої в РФ, розгортає активне будівництво стратегічної системи протиракетної оборони, а також підтримує сепаратизм.

Про це глава РФ розповів в інтерв'ю Bloomberg, передає сайт Кремля.

За словами російського президента, після розпаду Радянського Союзу і утворення нової держави, Захід не підтримав Росію.

"Ми просто відкрили свої обійми для наших партнерів на Заході. Згадайте, чого вартий хоча б такий жест, як відкриття наших систем підслуховування в американському посольстві в Москві. Ніхто у відповідь нам нічого подібного не зробив. Ви що думаєте, у ЦРУ немає підслуховуючих пристроїв десь у нас? Звичайно, є. Більше того, вони ще посилили свою роботу у цьому напрямку", - заявив він.

Путін повідомив, що тоді як Росія припинила польоти стратегічної авіації поблизу кордонів США, вони цього у відповідь не зробили.

"Ми десять років не літали, а Сполучені Штати так і не припинили, так і літали. Навіщо? Ми говорили про те, що ми готові були б створити якусь нову систему європейської безпеки за участю Сполучених Штатів. Замість цього почався процес розширення НАТО, просування його до наших кордонів: одна ітерація, потім друга", - додав президент РФ.

Він також зазначив, що США в односторонньому порядку вийшли з Договору по ПРО і розгорнули активне будівництво стратегічної системи.

За його словами, на першому етапі, США це робило посилаючись на іранську ядерну загрозу, потім з Іраном був підписаний договір, тоді США оголосили, що ніякої загрози немає, але тим не менш позиційні райони продовжували будувати.

"Питання – проти кого? Нам тоді говорили: "Ми не проти вас". – А ми відповідали: "Але ми тоді будемо вдосконалювати наші ударні системи". – А нам відповіли: "Робіть, що хочете, ми будемо вважати, що це не проти нас". Ми це і робимо. Зараз бачимо, що коли у нас щось почало виходити, наші партнери занепокоїлися, кажуть: "Як же так? Що ж там відбувається?" Чому був такий відповідь у свій час? Та тому що ніхто не думав, напевно, що ми в змозі це зробити", - зазначив глава РФ.

Путін також звинуватив Захід у підтримці сепаратизму, коли розгорталися події на Кавказі і в Чеченській Республіці.

"Це була підтримка сепаратизму і, по суті справи, тероризму. Тому що ніхто не хотів чути, що на боці бойовиків і сепаратистів воює Аль-Каїда. Нам говорили: "Ви турбуєтеся, а ми тільки думаємо про розвиток демократії у вашій країні". Спасибі велике за таку турботу", - додав російський президент.

В інтерв'ю агентству він розповів, що наступний глава Росії повинен бути молодою людиною, але при цьому бути зрілою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: