Генсек НАТО вперше прокоментував зізнання Путіна про присутність солдатів РФ на Донбасі

За словами Столтенберга, Альянс володіє необхідними даними про діяльність РФ на Сході України. 

Президент РФ підтвердив факти про військові присутність РФ на Донбасі, про що раніше неодноразово заявляли в НАТО.

Про це заявив генеральний секратр НАТО Йєнс Столтенберг під час спільної прес-конференції з президентом України Петром Порошенком.

"Ми знову і знову повторювали, що російські військові присутні на Сході України. Ми керуємось власними розвідувальними джерелами, відкритими джерелами інформації, джерелами ЗМІ та неурядових організацій. Є чимало джерел, які підтверджують цю присутність", - повідомив він.

"Сьогодні це саме визнав і президент Путін. Те, що він сказав сьогодні – це те, про що ми заявляли завжди. Він сказав, що Росія має військовий склад на Сході України, що цей персонал проводив військову діяльність. А це те, що  роблять військові, солдати. Це ще раз доводить, що Росія несе особисту відповідальність за повне виконання Мінських угод, вивід важкого озброєння і особового складу, оскільки повне виконання Мінських угод - єдиний шлях до мирного розв'язання кризи на Сході України", - зазначив генсек НАТО.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін під час прес-конференції в Москві підтвердив факт присутності своїх військових на території України"Ми ніколи не говорили, що там (на Донбасі – Ред.) немає людей, які займаються там вирішенням певних питань, у тому числі і у військовій сфері. Але це не означає, що там присутні регулярні війська. Відчуйте різницю…", - наголосив глава РФ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: