Регіонали не хочуть випускати Тимошенко на лікування за кордон

Дата публікації
Регіонали не хочуть випускати Тимошенко на лікування за кордон

Регіонал побоюється, що якщо Тимошенко відпустять за кордон, Україна ніколи не побачить її грошей. / tymoshenko.ua

Депутати вважають, що недоцільно відпускати Тимошенко за кордон до її "корупційно набутих грошей". 

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник заявив, що згідно з обставинами, що свідчать  про наявність у екс-прем'єрки значних сум грошей "сумнівного походження" за кордоном, випускати Юлію Тимошенко зараз з України недоцільно.

"Якщо ми її зараз випустимо під будь-яким приводом, це буде означати, що цих грошей бюджет ніколи не побачить. Сьогодні, як ви знаєте, у США та Швейцарії було ініційовано дві судові справи з повернення коштів Юлії Тимошенко. Загальна сума знайдених грошей сягає щонайменше півмільярда доларів США. Частина з них - це спільні гроші з Павлом Лазаренком, які заарештовані і перебувають на рахунках у США. Частина – у швейцарському банку на рахунку Юлії Тимошенко. Крім того, Україна розраховує відсудити кошти від продажу каліфорнійської вілли Павла Лазаренка, придбаної за корупційні надходження колишнього прем'єра", - зазначив народний депутат.

"Юлія Тимошенко має борги і в Росії. За справою ЄЕСУ існує борг із держгарантіями у понад 400 млн доларів", - додав він.

"І з нашого боку було б дуже дивно відпустити Юлію Тимошенко до її незаконно набутих і схованих за кордоном статків", - наголосив Володимир Олійник.

"Зараз країна не в такому фінансовому стані, що може собі дозволити припинити боротьбу за корупційно набуті гроші Юлії Тимошенко і Павла Лазаренка. Люди нас не зрозуміють, якщо ми її відпустимо до її коштів. Тоді ми точно вже не побачимо ані її, ані її коштів, як ніколи не побачимо в Україні Павла Лазаренка", - сказав він.

Нагадаємо, держбюджет України хочуть поповнити "грошима Лазаренка і Тимошенко"

Наступна публікація