Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
РНБО ввела додаткові санкції проти фізичних і юридичних осіб Росії

Також санкції введені щодо посадових осіб російських правоохоронних органів і судів, причетних до незаконного утримання українських громадян у РФ.

Сьогодні, 29 грудня на засіданні Ради національної безпеки і оборони України розглянули питання введення санкцій проти фізичних та юридичних осіб Росії.

Також РНБО розглянула питання забезпечення кібербезпеки, захисту критичної інфраструктури, ухвалення Доктрини інформаційної безпеки, Державної програми розвитку ЗСУ на період до 2020 року, а також змін до військово-адміністративного поділу території України, повідомили у прес-службі.

Таким чином, проти осіб, незаконно обраних до Державної думи РФ за результатами так званих "виборів" в окупованому Криму ввели обмеження.

"У зв'язку з триваючою гібридною агресію РФ проти України Рада національної безпеки і оборони України запровадила додаткові санкції проти фізичних і юридичних осіб держави-агресора. Зокрема, застосовано санкції проти осіб, незаконно обраних до Державної думи РФ за результатами так званих "виборів", проведених окупаційною владою на території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, членів так званих "виборчих комісії", українських підприємств у Криму, що були незаконно перереєстровані за російським законодавством", – йдеться у повідомленні.

Також санкції введені щодо посадових осіб російських правоохоронних органів і судів, причетних до незаконного утримання українських громадян у РФ.

Зазначається, що РНБО також застосувала санкції до колишніх керівників України, які оголошені в розшук і переховуються за кордоном, та причетні до фінансування терористичної діяльності і гібридної агресії РФ проти України.

"Також введено санкції проти підконтрольних Росії юридичних осіб, які причетні до ведення РФ гібридної війни проти України в інформаційній сфері та кіберпросторі.

Для забезпечення прозорості і синхронізації дії всі санкції, застосовані до фізичних і юридичних осіб, продовжено на 1 рік", – повідомили у відомстві.

У РНБО наголосили, що кібератаки проти України, координовані РФ, зумовили необхідність вжиття невідкладних заходів з якісного посилення системи кіберзахисту і кібербезпеки.

"Йдеться, зокрема, про удосконалення законодавства, забезпечення стандартизації і уніфікації програмно-апаратних рішень для потреб держави, розвиток захищеної Національної телекомунікаційної мережі, захист державних інформаційних ресурсів і зміцнення спроможностей органів сектору безпеки і оборони в кіберпросторі", – йдеться у повідомленні.

РНБО підтримала розроблений Міністерством оборони України проект Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року, а також зміни до військово-адміністративного поділу території України.

Нагадаємо, протягом останніх двох місяців на інформресурси органів державної влади України було скоєно близько 6,5 тисяч кібератак, слід яких веде до РосіїХакерські атаки, за словами президента України, торкнулися об'єктів п'яти відомств та тридцяти одного державного інформаційного ресурсу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції