Росія не надасть доступу представникам ОБСЄ до Криму

За словами постійного представника РФ при ОБСЄ, місія працює в Україні, а не в Криму.

Москва не надасть доступ до Криму спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Про це повідомив постійний представник РФ при ОБСЄ Олександр Лукашевич, передає РИА Новости.

За словами Лукашевича, місія ОБСЄ працює в Україні, а не в Криму.

"Крим - це територія Росії. Ми відразу обговорювали, що місія не стосується Криму як частини Російської Федерації. Але наші західні колеги інтерпретують всю територію України, включаючи Крим", - заявив Лукашевич.

Крім того, Лукачевич зазначив, що місія ОБСЄ сама не має намірів їхати до Криму.

"Місія не рветься до Криму, розуміючи, що все обмежено нинішньою територією України, на якій вона діє, тому питання навіть немає", - сказав він.

Лукашевич також наголосив, що Росія не надасть доступу місії до Криму.

"Ні, абсолютно. Місія розуміє, що вона не має жодних прав працювати в Криму, і ми це все чітко заявляємо завжди. Місія не прагне працювати в Криму, розуміючи, що консенсусу на цей рахунок досягнуто не буде", - сказав він.

Нагадаємо, МЗС України вимагала від Росії надати безпечний доступ представникам ОБСЄ до Криму. У Міністерстві зазначили, що окупаційна влада має виконати прохання згідно з мандатом, наданим СММ, який у тому числі схвалила Російська Федерація, з метою надання об'єктивної оцінки ситуації на тимчасово контрольованій російськими окупаційними силами території.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: