Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі оскаржує відмову Міграційної служби у визнанні біженцем

Захист політика подав позов до адмінсуду.

Захист лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі оскаржив в суді рішення міграційної служби в Київській області про "відмову в оформленні документів для вирішення питання про визнання особою, яка потребує додаткового захисту".

Про це він написав у Facebook.

"Це рішення міграційної служби є необґрунтованим і протиправним, у зв'язку з чим порушує права Саакашвілі на отримання в Україні додаткового захисту від можливої незаконної екстрадиції до Грузії за брехливими звинуваченнями, які не визнала жодна країна світу, в тому числі й Україна", - повідомив він.

Сьогодні захисники Саакашвілі подали відповідний позов до адміністративного суду.

Захист Михайла Саакашвілі оскаржив в суді вчорашнє рішення ДМС в Київській області "Про відмову М.Саакашвілі в оформленн...

Опубликовано Mikheil Saakashvili 2 ноября 2017 г.

Нагадаємо, Саакашвілі вдруге відмовили у визнанні біженцем в Україні. 31 жовтня Саакашвілі особисто подав прохання про надання притулку в міграційну службу. Він мав багатогодинну бесіду з чиновниками відомства, під час якої обґрунтовував можливі ризики для його переслідування в країні походження Грузії, через побоювання застосування щодо нього кримінального переслідування.

Руслан Чорнолуцький зазначив, що Саакашвілі посилався на резолюцію Парламентської асамблеї Ради Європи 2015 р., в якій наголошується на переслідуванні команди Саакашвілі за політичними мотивами. Також він посилався на Доповідь Державного департаменту США за 2015 рік про порушення прав людини в Грузії на підставі політичних мотивів.

Отримавши другу відмову від міграційної служби, Саакашвілі вирішив терміново оскаржити це рішення у суді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції