Санкцій проти Росії недостатньо, є ще більш сильні обмеження – Тейлор

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виключення Москви з міжнародної фінансової системи було б руйнівним для країни, вважає дипломат.

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор вважає, що запроваджених проти Росії санкцій недостатньо.

Таку думку він висловив в інтерв'ю Першому каналу Грузії.

"Санкцій проти Росії недостатньо, оскільки впродовж цього часу ми не побачили, щоб росіяни залишали Донбас чи Крим", – сказав він.

Тейлор зазначив, що мета санкцій — зробити болісно Росії, щоб припинити її агресивні дії, і "є більш широкі санкції, які міжнародне співтовариство може запровадити проти Росії".

За його словами, проти Москви можна задіяти секторальні санкції щодо оборонного, енергетичного, фінансового секторів. Також можна запровадити обмеження проти більшої кількості росіян, щоб вони не могли отримати візи до Великої Британії або США, заморозити їхні цінні папери.

"Одна з найсильніших санкцій, яку ми ще не застосовували щодо Росії, і Росія це добре знає, це її виключення з міжнародної фінансової системи. Це буде руйнівним для країни. Ми ніколи цього не робили, але в разі ще одного агресивного кроку, це можна буде використовувати. Ця санкція — плата для Путіна", – сказав Тейлор.

Нагадаємо, 12 вересня Рада Європейського Союзу погодила подовження обмежувальні заходи проти Росії через дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України ще на пів року до 15 березня 2020 року.

Відео Законопроект із санкціями проти РФ внесли на розгляд до Палати представників у США

США підготували нові санкції проти Росії через полон українських моряків. Законопроект із економічними обмеженнями вже внесли на розгляд до Палати представників. Його підготували прибічники України з Демократичної та Республіканської партій. Санкції передбачені для 24 російських високопосадовців зі спецслужб та наближених до них осіб.  

Законопроект із санкціями проти РФ внесли на розгляд до Палати представників у США

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції