Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко стало важко підніматися в свою камеру - адвокат

Вона відчуває сильну слабкість.

Українська льотчиця Надія Савченко відчуває слабкість і важко піднімається на четвертий поверх у свою камеру.

Про це повідомив її адвокат Ілля Новіков в коментарі ТСН.

"Що стосується самопочуття, поки що нічого гіршого, ніж просто сильна слабкість, ні на що інше вона не скаржиться, каже, що в останні дні їй стало важко підніматися на четвертий поверх, на якому у неї камера, більше ніяких інших симптомів по самопочуттю у неї немає", - розповів він.

Він додав, що Савченко - холодно, проте це "важко точніше описати, тому що у неї не перевірили зважування і не виміряли температуру". Він додав, що в самій камері зараз досить прохолодно.

Також Новіков сьогодні повідомив, що в української льотчиці і депутата вже помітні симптоми зневоднення. Вона вважає, що протримається ще чотири дні.

Як повідомлялося, 22 березня російський суд  ухвалив рішення засудити українську льотчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення.

4 квітня Савченко остаточно відмовилася оскаржувати вирок російського суду, а російські медики заявили, що стан здоров'я ув'язненої дозволяє її етапувати. Вирок російського суду для української льотчиці набув чинності 5 квітня, а через день вона почала сухе голодування.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик.

Залиште свій коментар

Вибір редакції