Савченко зізналася, що працювала в сексі по телефону

На думку депутата, таку роботу витримає не кожен. 

Нардеп Надія Савченко розповіла про свій незвичний спосіб заробітку – у 21 рік політик працювала у сексі по телефону. Про це вона сама розповіла в інтерв'ю виданню "Главком".

Савченко стверджує, що змогла туди влаштуватися  через "адекватне ставлення до всього".

"Таку роботу може витримати не кожен, я це побачила на відборі. Ми з подругою шукали роботу, побачили оголошення у газеті: "девушка, с приятным голосом, с умением разговаривать на любые темы". Я не знала, що це. Приїхала туди, мені дали якийсь бульварний роман, сказали прочитати на мікрофон сексуальну сцену. Я спочатку подумки посміялася з цього. Багато дівчат, які прийшли на відбір, були у шоці, йшли звідти, мало хто міг це прочитати. Я собі сказала: "ти актриса, ти це прочитаєш". Прочитала", - згадує народна обраниця.

Вона додала, що на той час отримувала хорошу плату за таку роботу.

"Зарплата на той час була шикарною - 100 доларів.  Треба було проходити офіційне оформлення, можна було з 23 років. Мені у той момент був 21", - додала вона.  

Як повідомлялося раніше, нещодавно нардеп Надія Савченко завітала до парламенту в сорочці зі спущеними плечима, а під час засідання показала комусь середній палець.

Фотогалерея Експресивна Савченко показала у Раді непристойний жест (4 фото)

 

Залиште свій коментар