Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сербський президент в Москві підтримав газовий потік в обхід України

Вучич також розповідав "про чесність та дружність Путіна".

Президент Сербії Александар Вучич підтримав будівництво газопроводу під Чорним морем до Туреччини, у разі "проблем з постачанням газу через Україну."

Про це сербський лідер сказав після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним у Москві, передає РТС.

Вучич наголосив, що для Сербії потрібно все більше промислового газу та у разі проблем з постачанням газу через Україну підтримує надходження газу через Болгарію з "Турецького потоку".

Також президент Сербії розповів про "чесне та дружнє ставлення Путіна та Росії до сербського народу". За його словами, сторони домовилися про конкретні кроки, про які "зараз не можна говорити". Вучич зазначив, що під час переговорів принаймні 45 - 50 хвилин було приділено темі Косова і Метохії і запевнив, що Сербія  працює над зміцненням своєї армії та хоче зберегти військовий нейтралітет.

"Сербія не має ані прагнення, ані бажання бути частиною НАТО. Саме тому ми працюємо над зміцненням нашої армії, щоб ми могли протистояти будь-якій можливій атаці і агресії проти нашої країни", - підкреслив Вучич і додав, що Росія пообіцяла підтримку у цьому питанні.

Нагадаємо, наприкінці квітня у "Газпромі" повідомили, що завершили будівництво першої гілки газопроводу "Турецький потік", який постачатиме блакитне паливо до Туреччини, Південної та Південно-Східної Європи. 

А 26 травня російська компанія "Газпром" підписала угоду з турецьким урядом про будівництво сухопутної ділянки газопроводу "Турецький потік" для подальшого транзиту газу до країн-членів ЄС в обхід України.

ВідеоПутін домовився з Ердоганом про створення газопроводу “Турецький потік”

Залиште свій коментар

Вибір редакції