Справа про держзраду: Януковичу призначать державних адвокатів - прокурор

У четвер в Оболонському районному суді Києва продовжиться процес у справі про держзраду Януковича.

Позбавлений звання президента Украъни Віктор Янукович буде забезпечений державними захисниками в разі відкликання своїх адвокатів.

Про це прокурор військової прокуратури Руслан Кравченко, - пишуть Українські Новини.

"Якщо завтра буде така заява (про відкликання адвокатів Януковичем -ред), то я вважаю, що суд прийме рішення про притягнення безкоштовного захисника від держави, і обвинувачений Янукович буде забезпечений безкоштовним державним захисником з розгляду цієї справи", - сказав він.

ВідеоСтало відомо, коли почнуть судити Януковича в Україні

У четвер в Оболонському районному суді Києва продовжиться процес у справі про держзраду Януковича.

Фотогалерея Переповнений суд у Києві і спокійний Янукович: як допитували колишнього президента України (14 фото)

Як уже повідомлялося, Оболонський суд Києва дозволив здійснювати спеціальне судове провадження у справі Віктора Януковича. Такий дозвіл надали через неявку Януковича, який мав би вийти з судом на скайп-зв'язок. На заочному судочинстві прокурори наполягали. Раніше суд постановив перенести засідання на 29 червня у зв'язку з тим, що згідно з Кримінальним процесуальним кодексом, обвинувачений повинен двічі не з'явитися без поважної причини суд, щоб було прийнято рішення про застосування спеціального судового розгляду. В той же час судді відзначили, що прийти особисто в суд або взяти участь у відеоконференції - це виключно воля обвинуваченого.

Нагадаємо, в листопаді 2016 року генпрокурор Юрій Луценко оголосив підозру у держзраді Віктору Януковичу в приміщенні Святошинського суду, будучи на прямому зв'язку з ростовським судом, де перебував президент-утікач.

 

Залиште свій коментар