Можуть, але не хочуть: США готові застосувати військову силу проти КНДР

США запропонують нові санкції щодо Північної Кореї в найближчі дні. 

США можуть застосувати військову силу проти КНДР, якщо це буде необхідно для припинення її ядерної програми.

Про це заявила американський постпред в ООН Ніккі Гейлі, - пише Reuters.

Фотогалерея Задоволений та щасливий. Як Кім Чен Ин спостерігав за запуском балістичної ракети КНДР (5 фото)

За її словами, Пхеньян "швидко закриває можливості для дипломатичного вирішення і США приготувалися захищати себе і союзників". "Одна з наших можливостей полягає в нашій значній військовій силі. Ми будемо використовувати її, якщо будемо змушені, але ми б вважали за краще не йти в цьому напрямку", - сказала Гейлі.

ВідеоВійськові США і Південної Кореї відповіли на ракетне випробування КНДР

 

За її словами, США незабаром запропонують нові санкції щодо Північної Кореї в найближчі дні, щоправда, Вашингтон готовий припинити торгівлю з країнами, які мають бізнес з КНДР у порушення резолюцій ООН.

"Велика частина тягаря, пов'язаного з санкціями США, лежить на Китаї", - сказала Гейлі. "Ми будемо працювати з Китаєм, ми будемо працювати з будь-якою країною, яка вірить в мир", - резюмувала вона.

Нагадаємо, у вівторок, 4 липня, КНДР заявила про успішне випробування нової міжконтинентальної балістичної ракети, яка може нанести удар "у будь-якій точці світу". За випробуванням стежив лідер держави Кім Чен Ин, передає Reuters.

Ракета Hwasong-14 досягла висоти 2802 км й летіла до цілі 39 хвилин. Ракета впала у Японському морі. 

На нього відреагував президент США Дональд Трамп, який висловив надію, що, зокрема, Китай посприяє закінченню "цього нонсенсу назавжди і для всіх".

"КНДР тільки що запустила чергову ракету. Цьому хлопцю є чим зайнятися в житті?", — написав також Трамп у Twitter про лідера КНДР. 

 

Залиште свій коментар