Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США хочуть бачити Україну в НАТО

в Альянсі вважають, що в разі вступу слід очікувати негативної реакції Росії.

США хочуть, щоб Україна стала членом НАТО. На їхню думку, виконання українською державою Річних національних планів - хороша дорога до членства.

Про це повідомила постійний представник США в Альянсі Кей Бейлі Гатчінсон, передає Інтерфакс.

Гатчісон підкреслила, що шлях до членства - довгий для багатьох країн і не відбувається моментально. "Річний національний план - це те, що Україна і НАТО абсолютно точно можуть зробити разом", - сказала вона. На її думку, це сприятиме прогресу щодо членства в НАТО для України.

"Ми хочемо, щоб Україна стала членом НАТО, можу вас запевнити", - запевнила представниця США.

Також вона зазначила, що в разі зближення України і НАТО або вступу до Альянсу не варто очікувати позитивної реакції РФ. "У випадку Чорногорії ми побачили, що Росія стає досить агресивною, коли країни починають приєднуватись до НАТО", - додала дипломат.

Також Гатчісон нагадала, що колись у НАТО вважали, що РФ може стати якщо не членом Альянсу, то принаймні партнером. Разом з тим, наразі РФ вдається до методів гібридної або кібервійни, а також до дестабілізації ситуації в інших державах, щоб змінити їхню позицію щодо вступу в НАТО.

Нагадаємо, за дорученням президента Петра Порошенка його команда готує поправки до Конституції, які б законодавчо закріпили бажання України вступити до Євросоюзу і НАТО. Раніше Північноатлантичний Альянс визнав прагнення України стати повноцінним членом організації.

ВідеоОфіційного статусу аспіранта НАТО Україні ніхто не давав, - експерти

Публікація на сайті НАТО спричинила неабиякий конфуз. На сайті Альянсу надрукували реліз, який підтверджує Євроатлантичні наміри України. Чимало ЗМІ зрозуміли це, що Україна стала аспірантом НАТО. Навіть чиновники вітали Україну із цим досягненням. Утім експерти кажуть - радіти зарано.

Офіційного статусу аспіранта НАТО Україні ніхто не давав, - експерти

Залиште свій коментар

Вибір редакції