Суд над Савченко і Рубаном відклали через відпустки адвокатів

Суд над Савченко і Рубаном відклали через відпустки адвокатів

До слухань спробують повернутися в жовтні.

Судове слухання у справі Надії Савченко та Віктора Рубана так і не доходить до розгляду по суті. Цього разу не з’явилися захисники обвинувачуваних, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Більшість адвокатів у відпустках, дехто задіяний у інших судах. "Я знала, що всі мої захисники, які попередили, вони не можуть явитися. Розуміла, що з мого боку розгляд питання не може бути. Я не знала, чи будуть захисники Рубана. Їх теж не виявилося, тому перенесли судове засідання", - зауважила обвинувачена Савченко.

Судове слухання у справі Савченко та Рубана вкотре перенесли

Судове слухання у справі Савченко та Рубана вкотре перенесли

"Позиція суду для нас є незрозумілою. Чому вони не призначають безоплатних захисників і не хочуть розглядати дане клопотання? Так само незрозуміла позиція сторони захисту, захисників, які не з'являються, постійно затягують процесс. І ми вже з квітня місяця у цьому суді не можемо розпочати навіть підготовче засідання", - нарікає прокурор Олександр Банник.

Савченко і Рубану закидають підготовку у терористичних актах у центрі Києва з метою державного перевороту. Попри це, обоє підозрюваних перебувають на волі. Ще в середині квітня термін тримання під вартою у них закінчився, а нового запобіжного заходу не обрали. Повторне клопотання прокурорів сьогодні відхилили. Наступне засідання відбудеться 23 жовтня. І Савченко, і Рубан обіцяють на нього з’явитися. Присутні вони були і сьогодні.

Нагадаємо, народного депутата Надію Савченко та колишнього керівника організації зі звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, яких підозрюють у підготовці масштабного теракту у Києві, звільнили з-під варти 16 квітня. Броварський міжрайонний суд відпустив їх, оскільки термін їхнього арешту сплив. Перед цим судді не подовжили їм запобіжний захід.

Савченко та Рубана звинувачують у підготовці масштабного теракту проти керівництва країни з метою державного перевороту. Голосувати проти Савченко депутатів переконало 30-хвилинне відео. На ньому вона разом із Рубаном у деталях планують терористичну атаку із тисячами жертв у Києві.

Повʼязані теми:

Наступна публікація