Супрун програла справу проти Дубінського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дубінський звинувачував колишню очільницю МОЗ у розкраданні бюджету.

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський виграв цивільну справу проти ексвиконувачки обов’язків міністра охорони Уляни Супрун, яка позивалася до нього з вимогою спростування недостовірної інформації.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram та оприлюднив сканкопію судового рішення.

"Завжди дотримувався думки, що людям потрібно тикати їхню тупість в обличчя. Сьогодні тикаю Уляну Супрун. Яка програла мені позов щодо захисту честі і гідності, намагаючись заперечити моє розслідування про те, що вона - злодійка", - написав він.

Своєю чергою Супрун у себе в Facebook заявила, що суддя "просто побоялася задовольнити наш позов, попри те, що нинішній народний депутат дозволяв собі поширювати брехню".

"Показово насправді те, що доки Дубінський не отримав мандат, суддя задовольняла клопотання, приймала докази та демонструвала бажання розбиратися у справі. Але щойно Дубінський став народним депутатом, суддя втратила інтерес до справи. Судова система, у якій статус чи посада людини, а не закон, є чинником, що впливає на рішення суду, є хворою та потребує докорінних змін", - написала вона. 

На думку ексвиконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я, рішення Солом’янського суду є поганим сигналом, адже "означає, що люди на кшталт Дубінського можуть абсолютно безкарно далі генерувати фейки та атакувати тих, хто робить зміни на користь суспільства та держави".

"Адвокати Дубінського декілька разів змінювали свою позицію щодо того, ким є їхній підзахисний — журналістом, який має право критикувати посадовців, громадянином, який має право на власну думку, чи народним депутатом. Наприклад, щойно йшлося про дотримання журналістських стандартів, адвокати перемикалися на дискурс про депутатство або акцентували увагу, що Дубінський позиціонує себе журналістом, проте доказів такої діяльності надати не могли. І так по колу", - додала вона і запевнила, що подаватиме апеляцію.

Нині народний депутат та колишній ведучий телеканалу 1+1, Олександр Дубінський, який позиціонує себе журналістом, —...

Опубликовано Уляна Супрун Пятница, 8 ноября 2019 г.

Нагадаємо, Супрун подала до суду на Дубінського ще у травні, коли перебувала на посаді виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я. За словами Супрун, він звинуватив її у розкраданні бюджетних коштів "під виглядом реформ", підкріпивши своє розслідування "фейковими документами", та "поширював недостовірну інформацію".

Залиште свій коментар

Вибір редакції