Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Світле минуле: українські депутати пригадали святкування 7 листопада в СРСР

Нардепи не стали заперечувати, що брали участь у комуністичних мітингах і демонстраціях.

Українські народні депутати загалом позитивно згадують дитинство і молодість, коли 7 листопада відзначали комуністичне свято жовтневого перевороту в Росії. У 100-річчя подій у Петербурзі нардепи під куполом Ради зізналися в сентиментах до минулого в червоних кольорах КПРС, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"7 листопада – це червоний день календаря. Мене в дитинстві так навчали, це завжди було свято", - твердить Тетяна Бахтєєва, яка запам’ятала цю дату з раннього дитинства завдяки новому одягу, в який вбиралася на парад. Так само святковим запам’ятав дату Юрій Павленко, який був комсомольцем і одним із керівників піонерської дружини. У комсомолі побував і Вадим Новинський, який зізнався, що вірив у комунізм – світле майбутнє, заради якого можна потерпіти недосконале сьогодення.

ВідеоУкраїнські депутати розповіли про своє комуністичне минуле

Інші депутати також пригадали свою участь у радянських святкуваннях. Скрипник зізнався в тому, щоб був комсомольцем і вірив партії, хоч тепер про це шкодує, Дубінін – що носив портрети Брежнєва і прапори на демонстраціях, в яких брав участь із задоволенням, Червакова пригадала паперові квіти, а Сюмар – поетичні конкурси з віршами про Леніна, котрі тепер називає знущанням над дітьми. А нардеп Вадатурський пригадав, як обіцяли прихід комунізму – спершу в 1975 році, потім у 1980-му, а він так і не прийшов.

Раніше повідомлялося, що народні депутати одними із перших в країні зацікавилися криптовалютою, а деякі з них встигнули заробити на електронних грошах мільйони доларів. Однак у Раді є також і ті, хто новаціям у фінансовій галузі категорично не довіряє.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції