Тігіпко ще не вирішив, чи дружити з Партією регіонів

Дата публікації
Перегляди
1145
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тігіпко ще не вирішив, чи дружити з Партією регіонів

Віце-прем'єр планує, що другий етап консультацій з питання об'єднання завершитья в січні.

Лідер партії "Сильна Україна", віце-прем'єр Сергій Тігіпко не виключає самостійної участі його партії у парламентських виборах 2012 року.

Про це він заявив підчас онлайн конференції, відповідаючи на запитання користувача Facebook щодо поточної ситуації з приєднанням "Сильної України" до Партії регіонів.

Він зазначив, що на сьогодні проводяться оцінки поточної ситуації в країні.

Віце-прем'єр планує, що другий етап консультацій з питання об'єднання пройде до кінця січня.

"За цей час ми повинні з Партією регіонів обумовити нинішню ситуацію і ті методи, якими ми повинні змінити ситуацію - без різких і жорстких дій ситуацію не виправити, - надто багато накопичилося проблем. Ці проблеми почали обвально додаватися. Я говорю про уповільнення реформ, про корупцію, про неповернення ПДВ, про нескінченні перевірки бізнесу. Це все вимагає вирішення саме зараз, тому що наступний рік - це рік парламентських виборів. І, не давши цих відповідей, йти на об'єднання дуже складно", - сказав С.Тігіпко.

При цьому він зазначив, що якщо не буде сформована спільна позиція щодо вирішення зазначених вище питань, "Сильна Україна" може самостійно брати участь у парламентських виборах.

"Якщо ми знайдемо відповіді на ці питання, впевнений, об'єднання буде. Якщо не знайдемо відповіді - впевнений, на з'їзді буде ухвалено рішення не входити до Партії регіонів і йти на вибори самостійно",- підкреслив лідер "Сильної України".

Читайте також:

Злиття "Сильної України" і Партії регіонів не буде - ЗМІ

Тігіпко пропонує змусити партії включати до своїх списків жінок

Кужель пішла з "Сильної України", бо не хоче знищувати середній клас

Тігіпко готовий бути "білою вороною" у лавах регіоналів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1145
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація