Тимошенко та Ляшко позиваються проти призначення уряду Гройсмана

Політики вирішили піти до різних судів.

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко та лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко хочуть заборонити уряд Володимира Гройсмана, йдеться у ТСН.16:45.

Лідер радикалів подав позов до Вищого адміністративного суду. "Батьківщина" націлилась одразу на Конституційний, збирає підписи. Для подання їх потрібно 150.

Суть обох позовів однакова - голосування, яким призначено Кабінет міністрів Гройсмана, незаконне. Під час нього в загальну постанову про персональний склад уряду включили і міністрів із президентської квоти - оборони та закордонних справ, хоча їхні кандидатури мали би розглядати окремо.

І радикали, і "Батьківщина" кажуть - метою їхніх оскаржень є не повернення Яценюка, а те, щоби призначення уряду Гройсмана було переголосоване згідно з вимогами Конституції.

Нагадаємо, одним голосуванням коаліція двох відправила у відставку Арсенія Яценюка та обрала на посаду прем'єра Володимира Гройсмана. Також затвердила склад нового уряду, вакантне наразі лише крісло міністра охорони здоров'я. Проголосували й за урядову програму дій – щоправда, лише з третьої спроби.

Зміни відбулися не лише в керівництві Кабміну, але й, звісно, самої Верховної Ради. Спікером замість Гройсмана став Андрій Парубій, його першою заступницею – Ірина Геращенко.

Юлія Тимошенко та Олег Ляшко хочуть заборонити уряд Володимира Гройсмана

Лідер радикалів подав позов до Вищого адміністративного суду. Батьківщина націлилася одразу на Конституційний, збирає підписи, для подання їх потрібно 150. Суть обох позовів однакова, голосування, яким було призначено Кабінет міністрів Гройсмана, незаконне.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: