Тимошенко зробила з лікарні відеозвернення до людей

Тимошенко зробила з лікарні відеозвернення до людей

Відео з лідеркою "Батьківщини" було записане у лікарні / Фото: ТСН.ua

Екс-прем'єрка називає своє ув'язнення пеклом.

На сайті партії "Батьківщина" у суботу, 29 вересня, з'явилося відео з екс-прем'єркою Юлією Тимошенко, у якому вона закликає повалити на виборах "мафію, що править у країні та ігнорує права людей".

Крім того, вона звинуватила владу в тому, що щодня на неї чинять "фізичний та психологічний тиск".

"Кожен день робиться не просто тиск психологічний і фізичний, а просто кожен день тут перетворюється на пекло абсолютно свідомо, навмисно", - заявила Тимошенко.

Також екс-прем'єрка заявила, що влада відкрито порушує закони України і діє лише заради власного збагачення.

Крім того, Тимошенко закликала на виборах "скинути кримінальне угруповання"

"Я зараз хочу звернутися до всіх людей: якщо ви зараз не зрозумієте, що в Україні править кримінал, що в Україні править мафія, потім ніщо не зможе вас захистити від того, що відбувається сьогодні в країні", - заявила лідер партії "Батьківщина".

Ролик, скоріш за все, був зроблений в лікарні її соратниками та адвокатами. На відео чути, як хтось із персоналу лікарні звертається до Сергія Володимировича (ймовірно Власенка) і закликає припинити зйомку та закриває руками об'єктив.

Нагадаємо, напередодні керівництво Качанівської виправної колонії не дозволило Тимошенко зустрітися з представниками опозиції Арсенієм Яценюком, Олександром Турчиновим та Григоріє Немирею. На знак протесту екс-прем'єр лягла на бетонну підлогу. Під кінець дня протест закінчився, оскільки, за словами захисника екс-чиновниці Сергія Власенка, прокуратура дозволила соратникам відвідувати ув'язнену.

Як відомо, 11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-му році. Вона відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року. Наразі екс-прем'єр тимчасово перебуває на лікуванні у Харківській лікарні.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація