Трамп назвав умову, за якої залишить Білий дім

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Трамп назвав умову, за якої залишить Білий дім

Фото: Associated Press

Трамп сказав, що поки не готовий визнати свою поразку.

Чинний президент США Дональд Трамп залишить Білий дім 20 січня, якщо Колегія виборників оголосить Джо Байдена переможцем виборів від 3 листопада. 

Про це повідомляє The Hill.

"Звичайно, я піду. І ви це знаєте", - сказав Трамп, додавши, що виборники "помиляться", якщо підтримають його суперника.

Очільник Сполучених Штатів зазначив, що поки не готовий визнати свою поразку. Він також висловив невпевненість у тому, чи прийде на інавгурацію новообраного президента.

Напередодні чинний президент США заявив, що має докази, які дозволять змінити результати голосування. "Все, що нам потрібно, - це суддя, який вислухає їх належним чином", - наголосив він. 

Зазначимо, що у Сполучених Штатах триває найнапруженіший перехідний період в сучасній історії. Так, хоча законодавці штатів і чиновники у Вашингтоні офіційно визнали Джо Байдена переможцем президентських виборів, Дональд Трамп не здається. 

Зазначимо, що цього тижня адміністрація Трампа почала співпрацювати з перехідною командою новообраного президента США Джо Байдена щодо передавання влади. 

Новообраний президент США вже назвав кандидатів на ключові посади у сферах зовнішньої політики та національної безпеки у своїй майбутній адміністрації.

Він також заявив, що упродовж перших 100 днів перебування на посаді має намір провести імміграційну реформу, скасувати укази Дональда Трампа про навколишнє середовище і допомогти владі штатів у боротьбі з коронавірусом. 

Після виборів: Байден вже поводиться як президент, а Трамп демонструє, що прощатися з ним зарано

Після виборів: Байден вже поводиться як президент, а Трамп демонструє, що прощатися з ним зарано

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Джо Байден - 46-й президент США
Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація