Три причини: Єрмак пояснив, чому падає рейтинг Зеленського

Дата публікації
Перегляди
1432
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Три причини: Єрмак пояснив, чому падає рейтинг Зеленського

Фото: Офіс президента України

Попри падіння, згідно з соціологічними дослідженнями, Зеленський продовжує очолювати рейтинг довіри українців.

Очільник Офісу президента Андрій Єрмак вважає, що падіння рейтингу Володимира Зеленського обумовлене трьома причинами. Серед них — дія ворожої пропаганди та рівень розвитку інформаційної політики.

Про це сказав він сказав в інтерв'ю для телеканала "Україна 24".

"Назву кілька причин, я в них впевнений. Причина перша — є якась закономірність, непрості часи, ми спостерігаємо цю тенденцію не тільки в Україні.

Причина друга — проти української влади цілеспрямовано всі два роки працює найпотужніша машина як всередині країни, так і ззовні... сьогодні потік лжеінформації, не критики, практично відвертих образ, просто не припиняється. Не будемо говорити, звідки, хто замовник - це всім відомо, не потрібно навіть говорити. Розсудливі люди, які дивляться, слухають, обурені цим потоком", - сказав Єрмак.

Третьою причиною керівник ОП назвав низький рівень інформаційної політики влади. Люди, за його словами, повинні відчувати поліпшення свого життя.

"Але дуже важливо, що робить влада для того, щоб завтра стало жити краще... Влада не має жодного свого телевізійного каналу. Вона розмовляє тими способами, які у неї є в розпорядженні. Проти неї працює абсолютно інша система — боти, анонімні телеграм-канали. Сьогодні навіть найбільш добру і нейтральну справу можна представити інакше", - додав він.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 13 лютого прилетів до Об’єднаних Арабських Еміратів. На 14 та 15 лютого в нього заплановано низку офіційних зустрічей. 

Новини України: подружжя Зеленських прилетіло до ОАЕ з офіційним візитом

Новини України: подружжя Зеленських прилетіло до ОАЕ з офіційним візитом

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Єрмак очолив Офіс президента
Дата публікації
Перегляди
1432
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація