ТСК має повернути в бюджет 40 млрд від несплачених податків – Тимошенко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона нагадала, що за 2019 рік 40 млрд грн не доплачено до державного бюджету податку на додану вартість на базі корупції, відкатів і схем.

Сьогодні, 4 червня у Верховній Раді відбулося засідання тимчасової слідчої комісії щодо розслідування корупційних схем. Про те, як воно проходило, в суспільно-політичному ток-шоу "Право на владу" розповіла очільниця партії та фракції ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Сьогодні сенсаційна подія була в тому, що засідала тимчасова слідча комісія, яку ініціювала команда "Батьківщини". Ми цю комісію створили разом з усіма фракціями. Сьогодні досліджувалася корупція щодо сплати податків. Сенсація в тому, що всього за 3 тижні наша команда розклала повністю по базам даних податкової, що відбувається зі сплатою податків в державний бюджет", – сказала Тимошенко.

Вона нагадала, що за 2019 рік 40 млрд грн не доплачено до державного бюджету податку на додану вартість на базі корупції, відкатів і схем.

"Надані дані, надані всі характеристики, надані назви підприємств відповідним компетентним органам, показані всі схеми. Ця недоплачена сума ПДВ більше ніж те, що очікують від МВФ. За останній рік корупція набула неймовірного обсягу. Треба зарахувати ці 40 млрд грн до бюджету, а про це сьогодні було ухвалене рішення тимчасової слідчої комісії", – додала депутатка.

Тоді народний депутат від фракції “Слуга народу”, голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев запитав у Тимошенко, яким чином тимчасова слідча комісія може повернути гроші в бюджет, якщо у неї нема на це повноважень.

На що Юлія Тимошенко відповіла, що Державній податковій службі дали доручення донарахувати ці кошти в бюджет.

На що Гетьманцев відповів, що 2019 рік, який розслідує комісія, не повністю відноситься до часу перебування їх при владі, адже уряд прийшов до влади лише у вересні. Натомість він пояснив, що програму відправили на доопрацювання рішенням парламенту і фракція "Слуга народу" голосувала за це рішення більшістю. На його думку, ця програма поверхнева та потребує доопрацювань.

Раніше повідомлялося, що сьогодні в парламенті був урядовий день. Депутати замінили віце-прем'єра з Євроінтеграції, визначилися із новим міністром культури. А от закрити вакансію керівника Мінекології не змогли. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції