Тягнибок будує розкішний маєток у заповіднику

Тягнибок будує розкішний маєток у заповіднику

Олег Тягнибок поки не підтвердив і не спростував інформацію.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок будує маєток у заповідній зоні під Києвом.

Про це йдеться у сюжеті програми "Гроші", журналістам якої вдалось вперше віднайти житло очільника українських націоналістів.

До маєтку можна доїхати через глухий і заповідний ліс новенькою асфальтованою дорогою. При в'їзді до ділянки встановлений шлагбаум, а навколо є таблички "Заповідник "Стугна".

Інформацію про те, що в цьому районі саме будується лідер "Свободи" підтвердили місцеві мешканці і навіть виконроб Тягнибока.

При цьому, помічник народного депутата Юрій Сиротюк заявив у коментарі "Грошам", що Тягнибок знаходиться у відрядженні в Брюсселі.

Слід зазначити, що у природоохоронному заповіднику будувати суворо заборонено, тому лісників на всяк випадок залякали. "Я у свій час направив своїх людей - так до них вийшли охорона з битою і сказала, якщо хочете, щоб ваші мізки збирали по соснах, тоді виступайте далі", - повідомив лісник.

Відео Олег Тягнибок будує у заповіднику розкішний маєток

Також після офіційного запиту на будівництві Тягнибока навіть виконроб забув, на кого він працює.

На земляній ділянці є два будинки на березі водойми серед сосен, один з яких нібито належить братові політика Андрію Тягнибоку.

Обидві ділянки мають спільну будку для охорони, дві хвіртки та ще й одного виконроба. При цьому у декларації про доходи політика не має ані земельної ділянки, ані будинку. Перед виборами він залюбки хвалився журналістам "1+1" лише квартирою у Львові.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів